Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
veverušky fajn,ale je to špatné kompozičně,a přidat na kontrastu to chtělo
Dobré to máš, len trochu moc "bledé". Trošku ubrať svetlosti a pridať kontrast. Teda aspoň podľa mňa :)
3++
Fajn skupinka, ale chtělo to jinak komponovat, více místa vlevo ve směru pohledu a kontrast přidat, takto příliš splývají s pozadím...
zoo cvak :]