trocha ekologie do dnešního deštivého dne.
díky za každý komentář
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Marně přemýšlím, co k tomu napsat více než "dobrá fotografie" ... mě to prostě nezaujalo nijak víc ...
mne sa to páči
Hezké barvičky, ale jinak jako MPosp.
také jsem na to foto koukala a nenapadal mě žádný komentář, asi jsem dnes nějaká vygumovaná :-)
Sice mě to celé - motiv i ožez nijak zvlášť nezaujalo, ale je to dobré.
hezké
mě to zaujalo, je to svým způsobem krásný a zároveň...
fotkaa bezva!
jako Alice :-)