Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no moc červená teda není,josu hezčí jahody:D
Fotka je to hezká, jen mi přijde trošku přesaturovaná, ale to se mi možná jen zdá... A souhlasím s Michalem že už jsem viděl hezčí jahody.
Já bych volil méně omlácenou...
3+
minimálně bych řezal spodek s tím zeleným dole
nepříde mi to jako zajímavá kompozice "jahoda na kameni"
pekna DOF, tot vse
barvy nic moc
Jahůdka je v pohodě, jen ten kámen, na kterém je "posazena" k ní moc nepasuje...
kompo, barvy, dole bych řezala
mňam