bohuzel foceno pouze mobilem :(
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to je jako omluva?
celkově kýč jak bič ........ max. 3-
neni o čom :-D
Desinterested: hm, staci se podivat na nazev... ;)
4+
na to ze je fotene mobilom je to super, no inac nic moc