Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Výbornej portrét!!!;-)
jo mě se taky líbí
Líbí, ale něco mi na tom vadí.... nedokážu říct tak nějak pořádně co...
předchozí je pro mě daleko lepší..tu mi nějak nesedí ty ruce...nebo spíš její pravá ruka :(
líbí
Vadi mi ze je z prava tak natesno, inak fajn
barva pleti, položení rukou a bez rámu to není to co by to mohlo být
DOBRÉ-TROCHU MÍ VÁDÍ TEN ZELENKÁVÝ NÁDECH.
PORTRÉT JE SUPER!!
pekne, oci ma zaujali najviac ,nieco je v nich :)
libi moc
Tonalita, jinak pěkné.
taka normálka...ruky mozno navyse...ako i tej zelenej v tienoch.
5++ líbí...
Příjemné :o)
krásna
mile, asi bych jeste doostril
Působí to příjemně, celkový dojem ale kazí ruce, dávají tomu takový příliš strojený nádech.