dlho som rozmyslal ci vlozit foto na ktorej je ostra prva ulita, ale nakoniec som sa rozhodol pre tuto - tak piste ci sa lubi - prajem prijemny den, ahooj
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn:-)
To je dobrý
dik
Nalezené zátiší, nebo ses stal na chvílu stavitelem?
Podle mne je rozhodně lepší volba toto, než první ostrá :)
velmi fajn
pěkný...
pekne, super kvalitka
paráda
2 VOJTa Herout: nasiel som ich, ale nie tak pekne poukladané, tak kvôli kompozicii som ich trochu poposuval - dik za nazor ahoj :)
pekné
príjemné svetlo
5+. Pěkné, vtipné. Zároveň ale, mně osobně ta malá hloubka ostrosti docela vadí. Jestliže to mají být "řadovky", a pozornost nemá být z nějakého důvodu vztažena pouze k jedné z nich, pak mně by více seděly ostré všechny (uznávám, že je to subjektivní).
...:)
druhý z predu má obovské šťastie, aparát zaostril práve naňho
no v tomto si tu najlepši :) slímakový fotograf (V dobrom slova zmysle) 6+
2 martingross.sk: slimáky, to je moje! :-)
:D:D ja ta snad zacnem volat slimak man :D opat krasna fotka
super :D
líbí
dobré cvičení s DOF, nápad fajn, ale blbě zpracovaný..
Pekný detail.
dobrá voľba...