Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
určitě zajímavé; bez výhrad to není, ale nedovedu se vyjádřit
Asi by se mi líp líbilo ČB. Trochu divné, také neumím přesně vyjádřit, co mi vadí.
Zajímavý námět, ale zpracování by chtělo asi ještě trochu dotáhnout ... a už Ti z toho leze mřážka komrese ...
Martin P. má pravdu, jinak je to velmi netradiční pohled :o)
Dobry pohlad, skoda kvality
trochu sa mi z toho toci hlava