200mm, v tmavém lese :o) bez úprav
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
...
expozice?
zajímavá
podexponované
Bu, bu, bu...
++
ta podexpozice to shazuje + imo dost hluchého prostoru .
pokus - http://fotky.dosko.net/vlese.jpg
Trochu světlejší a asi bych udělal tři čtyři kroky doleva, abych oddělil tu skupinku vzadu od dvojice...
tak, tak, podexponovane
pěknej moment, ale chtělo to světleší no... ;)