Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
paci, ale nieco tomu chyba 4+
moc hezké
Pěkné, přirozené, možná by neuškodilo jemně doostřit oči.
Hezké, ale trochu mi nesedla ta kompozice. Nevim proč, ale asi bych vyzkoušel přísné diagonály ramena x pěšinka, ale jestli by to bylo lepší ... nevim
prima
Jo, pěkně nasvícený a přirozený, líbí ....
Nemá to šťávu - kompozici trochu jinak.
Moc líbí, ale...
trochu mi vadí náušnice, a faldík pod krkem. Měkké zpracování se k typu hodí. Moc hezká dívčina.
Mám pocit, že už jsem tady Zuzku viděl. Příjemná slečna. :-)
;-)
Velmi pěkné. Ty pihy mi k slečně a snímku pasují.Celkově to na mě působí klidně. Ještě lepší dojem ale mám,když si zkouším zakrýt nejsvětlejší místo,tedy levý horní roh. Pak je snímek vyváženější a bez odvádění pozornosti.Možná by to stačilo jen ztmavit dané místo!! A kompozici obličeje bych ladil lehce víc nakolmo.