Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tady to spis tahne ten exoticky motiv..
kua tam bych se chtel podivat (o:
Martin to napsal přesně. A bohužel ani ten exotický motiv není moc dobře vyfocen. Chybí zajímavé světlo. Ptáci nudnou oblohu taky nezachrání. Bohužel.
:o)