Jedna zeď, jeden pán a jedna lavička, vlastně ještě jedna fotografie.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Když hodně přivřu oči (ne fiktivně, ale doopravdy), tak to v tom všechno vidím :)
super
je to zvláštní, je to divný, trochu jetý, takže líbí
...kleptomanie je nemoc!
Snažil jsem se zachytit samotu stáří, totiž připadá mi ,že spousta starších lidí denně míjíme jako zdi domů kolem nás.
fajn
nelíbí
prave bouchl Temelin
zaujalo :)
NEVŠEDNÍ A ZAJIMAVE. AHOJ E-MAIL BORDZA@CENTRUM.CZ