Téměř totožný snímek jsem před časem již vyvěsil. Byl pořízen 1Mpx přístrojem a ještě jsem ho dorazil kompresí, za což jsem byl poprávu zkritizován. Tak jsem stejný motiv zajel vyfotit tuto zimu znovu - a snad lépe...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no snaď o niečo emotívnejšia ako predošlá, ale kvalita sa mi stále moc nezdá
Moc pěkné, vím, že o moc víc se z toho po kompresy vymáčknout nedá. Odhaduju, že přechoďák byl, proto bych měl dotaz: pasuje držák Cokin na víc průměrů objektivů a funguje to i s jiným polarizákem? Budu moc vděčnej za odpověď!!
2 Jan Stejskal: držák je dvou velikostí (A nebo P) a připojuje se pomocí red. kroužků libovolných průměrů (dle objektivu. S PL to funguje...
Tradiční "kamovská" atmosféra, líbí.
Jan Stejskal: Myslím, že tady si najdeš, co potřebuješ:)
http://www.photorevue.cz/Sekce2/Cok_welc.htm
5+
Moc děkuju za rady!! Dobrý světlo!
fajn obloha
Je tu badať pokrok, ale aj mierna posterizácia. No to je už dané digitálnou technikou.
5+
na 300ku nic moc kvalita
ale na rozdíl od M. Štefunka nejsem názoru, že by to bylo digitální technikou
no atmosku to ma,to ano,ale nieco mi tam nesedi,len do kelu neviem vlastne ani vyjadrit co
Mě se to líbí. Jaký jsi použil filtr?
2Zdenka Jelínková: Cokin gradual G2 full
Dobrá atmo.
Zaujímavá atmosféra, ale kam môj pohľad zavedie plot, pýtam sa ? :)
2Roman Graus: k zapadajícímu slunci :-)
... ale kvalita nic moc