V meste sa dajú nájsť aj kľudné a tiché miesta ako je toto. ISO: 200; F: 11; čas: 1/125s.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
taková reportážofka:)
pekné, ale chcelo by to polarizák
Thomas:
ten odraz vo vode sa mi najviac páči myslím, že polarizák by ho zrušil nie? Každopádne už som zháňal polarizák aj iné filtre, no na Fujinu 4900 sa nevyrába nadstavec kde by to šlo primontovať. Ak by ste niekto vedeli o nejakej alternatíve napíšte. Dík.
skôr reportáž (je tam toho dosť) než zátišie. Čo sa týka kvality, ok.
dobré ...
Ahoj Patrik!
niečo som pozerala na webe, na zahraničných stránkach som našla adaptér, na našich iba toto:
http://www.megafoto.sk/subcat.php?scat=len
nájdeš tam telekonvertor a širokouhlú predsádku. Držiak na to sa dá použiť ako nástavec na 55 mm filtre. Ak to s fotením myslíš vážne, aspoň jedno z toho sa ti zíde určite. Nech sa darí!
... to je az neuveritelne, ze existuje taketo miesto pri vode na Slovensku, kde sa nepovaluje TESCO igelitka, PET flase a nevidno ziadnu sukromnu skladku odpadkov atd. :o)
aaaalebo si to vyretusoval? :o)
5++
pa3k,skus na original stranky vyrobcu,podla mna musi nieco existovat,daju sa veci poslat aj z Japonska
Sue:
vďaka za link!
Mtko:
toto miesto je celkom čisté, pretože sa tam nedá moc dobre dostať. Fór je v tom, že sa treba podplaziť pomedzi fekálie popod pár mostami. Preto ľudia odhadzujú TESCO igelitky a PET fľaše inde. Žial všade sa nájdu magori a v Kocúrkove, kde je to fotené, je ich obzvlášť hojne.
Ten odraz je krásný!
hmmm, ty stavby, kulnicky, ploty - to je docela chaos, mozna to chtelo nechat prekryt zeleni listovou:-)