Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobry pohlad,ale ostrejsie:(
ostrost
5+ ,velmi dobre kompozicne aj vyrazovo,len neviem ci ta neostrost bola zemerom,alebo nedotohnutim technickej stranky,mozno by bolo dobre keby si nieco k tomu napisal,aby sme sa vedeli lepsie orientovat
je pravda že fotka je nedoostrená, nie je to scanom ani ničím podobným prosťe chyba... škoda lebo myslím že je to dobrý záber
super, jen ta ostrost
jé škoda že to není ostřejší - nádhernej Moument, plác plác plác - gratuluju - fakt super
body za ten okamžik
škóóóda ..
záber super
dobrý, škoda ostrosti
škoda, že to není ostřejší :-(
na papieri to vyzera rozhodne lepsie