Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
v první chvíli mě napadlo, že ty ruce se snaží tu hlavičku rozmáčknout..
ty ruky tam nějak nekorespnudjí s tím vyrazem
nepřijde mi jako něha, fakt mě napadlo, to co mnóžu
Mnóžo, mně zase napadlo, že jí chtějí utrhnout.
Ne, nemám zálibu v násilí, ta fotka tak prostě vypadá.
Nepůsobí to na mě jako něha, spíš, že ty ruce se mu snaží ublížit :-(.
prepac..toto nie je neha...sa pozri poriadne na tu foto..neha to bude vtedy ked to bude prve co ma napadne pri pohlade na tuto foto..to co ma napadlo pri tejto foto si radsej necham pre seba, lebo by to bolo asi nevhodne..
Pevné zdravie prajem !
fakt to neevokuje něhu... spíš... radši nic, byste se mě tu báli a ze strachu mi dávali jenom sedmičky
A hlavně je to opravdu šíííleně šedivý !
Tiež mi v prvom momente napadlo "Ježišmáriajozef, chúďa dieťa !"
...spíše je to mučení, než něha...ale jinak ok
Takmer dokonalá fotografia - len máš tam nejaké biele špiny
...toto je neha????!!!...
Nevím, mi to připomíná film Mlčení jehňátek