Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ono se to nezdá , ale focení soch je poměrně náročná záležitost , kde imo podstatnou roli hraje světlo , kompozice záběru a technická stránka věci , tady se to nějak nesešlo
1+
asi jako Pavel doško
světlo, kompo
výtky výše
vsetko bolo povedane
ale to svetlo mi vadi ;o)