Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zaujímavé
Libi! Barva by to zabila, takto je to naprosto luxus architektonicka fotka vychytana!
SUPER!!!
Povedené, jen nevím, jestli bych tu pravou stranu neřezal... ale to by se muselo vyzkoušet ;-)
líbí moc :)
husty.to je prvni slovo co me napadlo
dobré
+
působí to bezvadně
prima
+
Chtěla jsem dát 6, ale v komentáři mě napadlo "výjimečná fotka", tak bych podle popisu bodů měla dát 7.
Nemá cenu se víc rozepisovat o vnímání a vidění snímků, kompozici, liniích... je to body vyjádřeno jasně.
6++
6+
libi :)
Jo, dost dobré... Líbí.
super
koukám na to stále a nemůžu si pomoct,, uřezal bych levou stranu tak 3 cm,, ten formát mi nesedí,, jinak je to ale dost dobrý kousek ;-)
Hodnotím tu fotku v době kdy je už na 30 straně. Prošel jsem všechny předchozí fotky bez hodnocení, ale tahle mě hodnotit donutila. Super.
dost dobre, Marek, ahoj
moc pěkné provázání křivek..!
dobré!
výborné foto
Ta je dobra Marku!
6+