Druhá verze fotografie, kde je přidáno zrno a vyretušovaní lidé :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ramecek bych urcite nezrnil...
chtěl jsem aby to celé vypadalo jako stará pohlednice
tý jo,to fakt docela dobrý
Pěkný. Jen v té výloze moc nové oblečení...
Taky jsem zkoušel jednu takovou starou. Mám ji na Photopostu, někdy ji přidám i sem.
zajímavé