Fotak: Olympus IS-21
film: Superia 400
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tu cmuhu po lietadle vymaz, ramcek neramcekovy
rameček nijaký, popošel bych až k tomu nepošlapanému sněhu, šmouha po letadle taky znát ...
no, ísť bližšie. Krásna obloha.
snih u horizontu vpravo uz je trosku prepaleny
uuuf. tam by som chcel byt.
prima
Okotrh obecný. Nesaturovals ? Kompozice by také ještě potřebovala doladit - pár kroků udělá zázraky. 5+
Líbí tak jak je
great, viva la mountain!
Pěkná obloha.
Super
Hezký, až na to, že ta skála se jmenuje Dirndl, Hohe a Niedere Dachstein jsou vzadu (ta skala co vykukuje napravo).
5+
dobré
Pěkné barvy.
5+
krásná barva oblohy
To letadlo je tam malinkej detail, ale asi by to chtěl pryč.
smuhu po lietadle by som asi vyretusoval, skoda ze si nesiel trochu blizsie
Mě se líbí
paci