Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn napad,ale napichla by som tam ine jedlo.Toto vyzera ako pliesen:)
Taky že to je plíseň.......
dosť tesné
Vy nejedávate pleseň? :-D
A preco tam je prave pliesen:)
Jak to asi vypadá v barvě? No, ale i tak je to dost hnusné.
Protože jsem nestihnul poklidit před Vánocemi a když jsem se za 14 dní vrátli na kolej, tohle jsem tam našel.....
tak to je vazne hnusne:))))Ach ti chlapi:)))
:-) díky zrovna jsem dobral penicilin
Přesně todle a spoustu podobnejch mám doma ve vaně. To si fotil u nás? Působí to ale moc stísněně, možná to chtelo víc prostoru okolo.
5++ ... nekdo zapomnel umyt nadobi ? :))
(myslim, ze muzeme byt radi, ze je to v CB ... byt to v barve, mozna bych nevecerel)
Co se tak děsíte? Určitě jíte Nivu a Hermelín.
to je FAKT plíseň? :-)))
...tak dobrou!
...no jo, vlastně Hermelín...hmmm
super. :-)
plisnovy syr s minimalnim obsahem syra? v kolejnich kuchynkach se da najit spousta zajimavych objektu :-)