Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
svetlo, kompo, ostrost
Roland už to napsal...:-)
Nuž, technicky je to nějaké lepší než ty předcházející...
Bez napadu..
len skusaj dalej :)
nefoť v poledne, to je světlo moc ostrý, ohni se do úrovni očí psa a zkoušej a zkoušej a zkoušej....prostě foť. Tohle by se mi nelíbilo ani v domácím albu, promiň.
Bojuj
Joj, to ostré světlo a rušivé pozadí, škoda přeostření...a špatného úhlu pohledu..
Ahoj :)
máš lepší, tady moc svítíš ;oú
tahle mi přijde trochu ostřejší než předešlé, o světle a kompozici už víš. jestli ti vydrží v klidu, zkus ho nafotit znova, ať se daří :)
Ani,bylo moc sluníčka.Jinak pěkný.
vidím zlepšení...
přijde mi něčím jiná než ty předtím ...
je krásná,ale ten řetěz mě vadí..
už proto,že máš svýho psa na řetězu bych nemohl dát dobrou známku.....
pohoda :)