Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nevím nevím
jejda.... z náhledu jsem čekal trošku jinší pohled ...a tohle spíš zklamalo :o(
to zrno je hodne zly. cekala jsem decentnejsi. z nahledu jsem se tesila. ale zla neni.
na mne už trochu moooc;)
zajímavý pokus...líbí
chápu, že je třeba maskovat to, že foťák na o nestačil, ale pro mne spíš už grafika...
efetky fotku nedělají
mohla to byt pekna fotka...
kdybych mela kapelu,dam si ji jako obal na vinylku:)..super
Hodně zajímavý..
******
Mechanicky pomeranc! (zrovne to ctu .D)
ale fakt .)! Alex a jeho kumpani...