Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Technicky dost špatné...kresba je hodně rozbitá...samotná scenérie není špatná, ale světlo je vééélmi nehezké.....chce to lepší světýlko a taky si trochu pohrát s kompozicí...nezapomeň....v ateliéru si světlo nastavíš...v krajině je hlavní trpělivost...a to ne v řádu dnu...někdy i let, ay vznikla luxusní fotka!;-)