Tak ještě jednou a trochu chladněji.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kerik bych posunul vice k levemu okraji.
Keř dát ze středu.
Celou fotku posunout do prava už nešlo, byly tam větve a na levé straně mi bylo líto to uříznout.
jako Alex
výborná fotka, škoda, že není alespoň náznak mraků, oblohy. Jinak tak jak to je se mi to líbí
Mne se libi.
5++