Grand Prix Poděbrady 2003
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkná studie i začátek, vítej!
Moc pěkná momentka.
Opět zajímavý moment, a už to není tak moc mázlé. Pěkné. 5+
Zase neostré, ale výborný moment.
Vítej........ no za ten pohled na kopyta a podkovy +1, bezva
No ak si fotil pozadie,tak je dobre.
To Marek Lizak: pozadi jsem nefotil, ale je dost problem to stihnout a trochu to dela scan (jen domaci starsi plosny scaner).