Už aby bylo jaro...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Moc se mi líbí kompozice, takže přehlédnu i drobnou neostrost. 6+ líbí moc
Dobré
pekné
5+
Pěkná kompozice - možná trochu víc místa vpravo by neuškodilo ... ale je to dost nabourané kompresí (a pak pro někoho možná neostré)
souhlasím s Tebou:-)
k fotce nemám výhrady
Nieco tomu chyba a ja stale neviem co :(
+
Asi bych tu kytičku posunul trochu víc doleva. A ten černý rámeček mi tam moc nesedí. Trošku ostřejší hlavní motiv by nebyl na škodu, ale to je asi způsobeno kompresí.
Díky všem za body a za rady. Už se opravdu těším na jaro. Už mě nebaví zimní focení (a moje zmrzlý prsty už se na to oteplení taky těší).
perfektní,jako v zrcadle