Foceno při zatažené obloze.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
3+1...je to trochu nakrivo. trochu by sa mozno zislo zrezat z oboch okrajov a doostrit.
4 + 1 na uvitanie aby sa ti dobre vodilo
Nakřivo to není vůbec (nebo se PS mýlí?). A jako celek to působí velmi příjemně.
jo... zapoměl jsem... Vítej
dobra popisna fotka
Vítej! Mě připadá jak z katalogu :) Krásné! + zapomenutý bodík od Karla :)
Ahoj, líbí
sorry...pozrel som si to v ps a vazne to neni krivo..neviem preco som mal ten dojem
4+1 na uvítanou
To Georgij: nakřivo to je reklamuj PS!
nakrivo to pusobi proto, ze leva polovina je tmavsi a fontana v popredi je posunuta doleva z opticke osy ... cimz opticky dominuje prava strana...
holli: a ty si taky protri oci ;o)
5+1 na uvítanou
vitej
na uvítanou
Pěkná symetrie.
Hluboce se omlouvám. Fakt jsem podlehl optickému klamu.
padá to doprava
Myslím, že to nepadá.
Padá - nepadá není podstatné, pokud to přímo nekroutí oči. Podstatné je špatné světlo, bez kresby, atmosféry a emoce, popisnost. Slušná fotka do zámeckého katalogu...
prijemnej dokument
Díky za uvítání. Pokusím se příště ještě zlepšit. Teprve začínám fotit a každý začátek je težký.
jak pohlednice! A žádný pády!
Zdravím..4+1
4++
Líbí...
Vítej 4+1 na uvítanou
Potřebuje ještě ostrost a nebo zaostřit v Photoshopu