venku je škaredě, tak proč se doma nudit :)
Tak jsem zkusil jeden "automobil-portrét" (možno použít také jako terč na šipky) :))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
hezky vybielené oči jak vo vanishe! 3++
Iggy: Zas tak moc vybílené nejsou :))
Miro Horvath: A vůbec se necítíte blbě? To má být nějaká pomsta, že se přišlo na to, že kradete cizí fotografie? Jo, lidská hloupost nezná mezí.
Jinak já to beru, ne každý se chce dívat na můj xicht, ale aspoň se hodí při tomto názoru něco napsat... Je to prostě hnus, asi míte z něčeho nějaké komplexy, ne?
No nic, nechám to být, někdo takový mne nerozhází, zvlášť když vím, že se nemůže předvést vůbec ničím. Poku tedy nepočítám ukradnuté foto...
líbí
normáne som sa na tvoj "xicht" che che,. dokázal aj pozriet, tie oči sú trošku moc,dal by som 6 ale je to v pohode,
frajerke na stolík,.. he he,...myslím foto he he
Myslím že good foto.
Díky lidi, aspoň trochu mi zpravíte náladu po té, co mi Miro Horvath provedl (dal mi 27x -1 a ještě mi vyhrožuje, ale to jen na okraj :))
Aniz bych se koukl, cim jsi to fotil, tak jsem to poznal:) Mam doma stejnou vybavu, F1,8 je luxus:)
Toto jsi ty? Ty sam ses vyfotil tak, abys mel zaostreno na oci? Tomu nejak nemuzu uverit, hmhm? Jinak je to pekna fotka, z pohledu se da dost vycist, ale chtelo by to mozna nejakou napovedu, copak ten pohled říká? Rozhodně jako terč na šipky bych to nepoužíval! Tak. A hned du kouknout na fotky mr. Horvatha:)
Michal Krista: jj, 1.8 nemá chybu, za ty prachy :)) ne, to tak jenom vypadá, že mám zaostřeno na oči, jen trochu úprav v PS :)) (ve skutečnosti mám ostrou bradu :))
Hej fakt! Brada to je:)
To sis teda musel pohrat:)
Prosimte moc na ten objektiv neupozornuj, nebo to tady bude za chvilku samej portret! Bude to jenom mezi nama, pst!
Michal Krista: Tak zas moc práce to nedalo :)) jj, už jsem zticha :D
Jo a este se vratim k tomu Horváthovi, bud rad, ze ti dal -1 a ne +1, protoze -1 se nezapocitava do prumeru za fotku:) Ale to si taky nech pro sebe:)
celkom dobrá foto
Michal Krista: jo, to jsem rád, taky sjem si to uvědomil před chvílí :))
zdravím, fajne foto....
líbí se mi
pekne strasidielko :D
být pubertální slečnou tak si Tvůj automobilový portrét nalepím na postel a celý večer na nej slintam:o))
krasna fotka..ty oči..
docela hezké strašidlo
v poho ... proc ne... 5+
+ Takove sympa fotka. :-)
Povedený autoportrét!
pěkný