Udělal jsem cvak a skoro se zavřením závěrky zhasli :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
opravdu cvak
trochu pada doprava,vlevo ta cedule
Kompozičně nelíbí (osobně bych volil na absolutní střed), zkusil bych širší záběr na výšku z úplného konce (začátku) náměstí...
navíc trošičku padá
Neostré, sv. Václav úplně zaniká. Duchové lidí jsou zajímaví.
vše řečeno
presne jak rikas....cvak:)
Slabší kompozice, fotil bych od koně dolů.
vše řečeno