Děkuji za komenty nevím zda se to bude líbit je to takový pokus moc se mi ty oči líbily chtěl sem je zvýraznit díky ....
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ok
fajnové
povedený highkey
4++
dosti pěkné
prima fotka ....
:) fajn foto
fajn
prijemna
no niekde sa uz straca kresba (prave lice)
*
Pekny