ručná brúska...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Měli jsme stejnou, ale původně červenou. Pravá líbí víc.
Ještě před pár lety jsem měl takovou na ponku :-)
krásné
parádní DOFky....:o)
celkom fajn, najma svetlo na tej druhej
jj nádhera :o)
hmmm,tá pravá!
moc fajn,romanko!
Naozaj fajné.
Super..