Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn to mas
Pěkná fotka...
co tam asi vidí??? líbí :)
jo, tohle je pěkný :)
jojo... hezké... moc
fajne
nadherny pohled, skoda, ze neni prave na nej ostreno, ale opravdu parada
Strašně příjemná fotka......líbí se mi
Hmmm, bezva foto! Moc hezke oci a vyraz tvare...
krásné dítko :-) pěkná fotka
s ostrostí na štíru, ale sama vím moc dobře jak je to těžké :-)
krásné
pěkná fotečka
6- chyba mi tam trochu viac kontrastu ;)) ale pekny uprimny pohlad ;)
-
pěkné
moc pěkné
super
parádas portrétas :)
:o)
Všestranně vynikající a výjimečná fotografie
krásné oči
dost dobré - vítej odkudkoli přicházíš :o)
fajn , 5++