Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skoda toho prachu a asi by som to dal do CB ajtak to nieje moc farebne..
Ani nevim jestli ten prach byl na objektivu nebo vznikl pri skenu...ale neumim to vyretusovat.
-
Zaujimave svetlo, technicky by som este popracoval na kvalite.
Admirall: To je me zbozne prani :) Muzu se jen zeptat, dival jsem se na tvoje fotky, super, to je scan primo z negativu?
Jako v realu to mohlo byt pekny ale ja nevim, mozna by tomu pomohl vetsi orez z vrchu. Toho prachu je fakt skoda, dacan jeden, vleze vsude ;)
no Davide, ten prach čo máš na fotke určite vznikol pri scanne. Keby si mal na objektíve hocijakú špinu, určite by nebola takto zaostrená :-) Takže ti ostávajú len 2 veci, buď budeš lepšie čistiť negatív/fotku pri scanne, alebo sa naučíš retušovať. Inak 4+
PS: Admirall fotí digitálom, takže scannovať nemusí :-))
Digital, aha :)
No ja to skenoval u kamose takze jsem nechtel moc otravovat a spokojil jsem se s tim co je :)
odhliadnúc od tech. kvality / skenovanie, úprava po skenovaní atď./ , urobil si kvalitný záber
Ten prach tomu dal ale na frak!
pošli email!
Všechno se naučíš,nejde to najednou..
Tohle se mne libi, povedene. Snad jen skoda tech necistot.
pěkné jen si vzít šteteček a trochu oprášit objektiv :)
pěknej zaběr, ale ořízl bych oblohu je jí tam moc a neni zajímava(horních cca 3 cm), škoda toho bordelu ale udělal ti tam pěkný hvězdičky :)
ze uz jsem to nekde videl?!
s tim retusovanim uz jsem si taky uzil svoje.pak si povime..souhlas s Martinem, orez by slusel