Necpaly
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nevím co jeto Necpaly, možná mi tedy něco uniklo, ale andělíčkové jsou dost neprokreslení a roští v pozadí mi k topmu neladí
Celkem se mi líbí ten nápad, fotit to zezadu, narozdíl od naprosté většiny "hrobařů" :) 5+
Necpaly je názov lokality: dedinka pri Martine...
na tých 100 pixeloch veľkosti sa asi nemožno baviť o kresbe :-(
p.s.: prepálené to nie je :-)
Myslím , že to chtělo trochu jiný úhel. Nevadí mi, že jsou zezadu, ale nezdá se mi, že z toho pravého je jenom půlka. Taky ten plot je v nepatřičné výšce.