Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
7- za neoriganalitu
6+++
fuj, ta je hnusná (a ta fotka super)
7 to u me asi nebude. Chtelo to priostrit a lepe komponovat. DEtail pekny, ale i tak trochu za tu neoriginalitu.. ;) 4+
ostrost je jak jsem chtel. bohuzel tk jsem na posledni chvili zabil. pripravil jsem si fotku na FA ale byla vetsi. tak prisel jeden rychly "resize" :(
pekné.
fajn
:o)