Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkný námět, kompozice se mi celkem líbí, ale technicky je třeba přidat. Vítej!
Vítej! Vylepšit technickou kvalitu a bude to super! 5+1 na uvítanou!
Vítám 4+1. Takovýhle film by zrnit neměl, že by scan?
Vitej, 5 - 1 za zrnitos + 1 na uvitanou ;-D.
dobrý nápad, provedení horší
Jako A. Auer
dobre to je,ako z krimifilmu,ale tiez mi silno udrela do oci ta zrnitost
ahoj :)
Mi u těchto fotek zrnitost vůbec nevadí. Možná naopak. Být to portrét ženy nebo děcka, to jó, ale tady ne. Fotka se mi líbí. Strašné logo. Jinak fajn. Vítej.Taffey.
Ta zrnitost je dobrá. U takové fotky být musí. Jinak ahoj, nebo spíš vítej. :-)
Ještě jsem zapoměl připsat. Ten rámeček bych udělal všude stejně široký a změnil bych logo. To trochu kazí dojem. Jinak bych přidal ještě bod.
Ta zrnitost je dobrá. U takové fotky být musí. Jinak ahoj, nebo spíš vítej. :-)
Herdek, jak jsem to tam dostal dvakrát?