I smutna chodba muze mit sve kouzlo.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pocitově
je to zajímavá fotka
veeelmi dobre...hned ma napadla pesnicka od Jara Filipa "Za oknom"
super
4++ dobrá... Tá stolička to zachraňuje :)
není to špatný
Slušný.
pocitově
pěkné
ładne
škoda toho podpisu...