Gaudiho chrám - Barcelona
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mám slabost pro Barcelonu a Gaudiho domy zvlášť, toto je příjemný pohled, v náhledu jsem si myslela, že je to šnečí ulita
ja bych jeste zazoomoval, aby se zacinalo osvetlenou casti
Líbí.
Pekná slimačia ulita
Asi bych to špiknul kousek zleva. Kvůli barvě i tvaru.
5+, určitě říznout zleva, bylo by to perfektní
Nádhera. Ten dům znám jen zvenčí.
...a nastala bola harmónia.
+
Pěkná ulitka, škoda jen toho ostrého světla.
taky jsem myslel, že je to ulita..
moc ostré světlo..
pěknej šneček:-)