•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Hřbitov nad Moldavou v Krušných horách

668(6.0) 48 hodin: 486 (6.0)
Roman Zakopal Roman Zakopal (15 566 bodů)
V galerii: Krajina

Dnes už asi nepoužívaný hřbitůvek, takřka ze všech stran obklopený rozlehlými travinatými pláněmi nad Moldavou.
Rozmýšlel jsem nad ČB nebo barvou - nakonec zvítězila ČB varianta, ale spíš jsem si hodil korunou, líbí se mi obě. Barevná verze je ke shlédnutí na adrese http://www.orlickehory.net/Prilohy/hrbitovb.jpg

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Hanibal Strossack hastroš
    Hanibal Strossack hastroš
    celkem 6 943 bodů
    |
    12.01.2004 20:44
  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    12.01.2004 20:54

    neutěšený pohled...

  • Martin Šlehuber
    Martin Šlehuber
    celkem 1 237 bodů
    |
    12.01.2004 21:02

    to je dost dobrý - škoda že ještě není trochu místa po stranách - ale i tak ...

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    12.01.2004 21:03
  • Libor S.
    Libor S.
    celkem 8 768 bodů
    |
    12.01.2004 21:11
  • Kam
    Kam
    celkem 33 748 bodů
    |
    12.01.2004 21:12
  • y
    y
    celkem 61 bodů
    |
    12.01.2004 21:15

    6+

  • Dusan Randula
    Dusan Randula
    celkem 778 bodů
    |
    12.01.2004 21:15
  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    12.01.2004 21:17

    Hřbitov na konci světa:) Naprosto úžasná atmosféra, vynikající kompozice. Čb je určitě lepší než barevná. Ale já prostě tu sedmičku dám.

  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    12.01.2004 21:17
  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    12.01.2004 21:20

    Paráda

  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    12.01.2004 21:28
  • basista
    basista
    celkem 13 869 bodů
    |
    12.01.2004 21:28

    To nemá chybu!

  • Jakub Střihavka
    Jakub Střihavka
    celkem 1 065 bodů
    |
    12.01.2004 21:33
  • Tomáš Peltan pelt
    Tomáš Peltan pelt
    celkem 4 375 bodů
    |
    12.01.2004 21:35

    6+

  • Jiří Tulach
    Jiří Tulach
    celkem 0 bodů
    |
    12.01.2004 21:36

    Jako na divokým západě...

  • Martin Tuček
    Martin Tuček
    celkem 6 828 bodů
    |
    12.01.2004 21:36

    Též rozhodně čb, perfekt atmoška...tam bych chtěl taky jednou být pohřben...

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    12.01.2004 21:37

    vybornééé 6,4b

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    12.01.2004 21:42
  • stan
    stan
    celkem 4 247 bodů
    |
    12.01.2004 21:43
  • krleš
    krleš
    celkem 2 127 bodů
    |
    12.01.2004 21:43

    Neskutečná atmosfera.

  • Ondrej Sanda
    Ondrej Sanda
    celkem 15 144 bodů
    |
    12.01.2004 21:47
  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    12.01.2004 21:52
  • hitch
    hitch
    celkem 21 382 bodů
    |
    12.01.2004 21:56
  • Lukáš Budínský
    Lukáš Budínský
    celkem 10 353 bodů
    |
    12.01.2004 22:06

    Super atmosfera

  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    12.01.2004 22:17

    To Roman: Prohlédl jsem si ji v barvě a opravdu ČB je o třídu výš. Zajímavé co může převod na šedi udělat s atmosférou.

  • Josef Vaishar
    Josef Vaishar
    celkem 0 bodů
    |
    12.01.2004 22:47

    Líbí...

  • Michal Štěpánek msdr.mike
    Michal Štěpánek msdr.mike
    celkem 6 619 bodů
    |
    12.01.2004 22:48
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    12.01.2004 22:59
  • Ola
    Ola
    celkem 72 452 bodů
    |
    12.01.2004 23:22
  • steaphans
    steaphans
    celkem 8 639 bodů
    |
    12.01.2004 23:35

    skvelé!

  • steaphans
    steaphans
    celkem 8 639 bodů
    |
    12.01.2004 23:36

    a farebná je tiež dobrá :)

  • WELL 1
    WELL 1
    celkem 0 bodů
    |
    12.01.2004 23:39
  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    celkem 80 080 bodů
    |
    12.01.2004 23:47

    strašný pocit

  • Petr Blažek 1
    Petr Blažek 1
    celkem 9 556 bodů
    |
    13.01.2004 00:26

    pesimistické, ale pěkné

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 01:26
  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 01:34

    Je neuvěřitelný, že něco takového ještě existuje. Jak tohle místo vypadá v zimě?

  • Fotograf 32
    Fotograf 32
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 02:00
  • radim rotek
    radim rotek
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 02:19
  • Petr Dostal
    Petr Dostal
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 06:36
  • Jiří Žůrek
    Jiří Žůrek
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 07:31
  • Slavo Tuček
    Slavo Tuček
    celkem 23 212 bodů
    |
    13.01.2004 07:49
  • Marek Fedorov Onehalf
    Marek Fedorov Onehalf
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 08:14
  • Hiroshima Nagasaki Sodoma Gomora
    Hiroshima Nagasaki Sodoma Gomora
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 08:21
  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    13.01.2004 08:23
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    13.01.2004 08:23
  • Erik Gärtner
    Erik Gärtner
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 08:26
  • Jan Horak cappion
    Jan Horak cappion
    celkem 3 272 bodů
    |
    13.01.2004 08:27
  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 08:38
  • fabo
    fabo
    celkem 23 364 bodů
    |
    13.01.2004 09:19
  • Roman 1
    Roman 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 09:21

    5+

  • marcus
    marcus
    celkem 18 823 bodů
    |
    13.01.2004 09:36
  • David Janeba
    David Janeba
    celkem 5 682 bodů
    |
    13.01.2004 09:39
  • meno_zmenil_traktor - na_nepoznanie
    meno_zmenil_traktor - na_nepoznanie
    celkem 2 200 bodů
    |
    13.01.2004 09:49
  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 09:55
  • Erna Veselá
    Erna Veselá
    celkem 15 854 bodů
    |
    13.01.2004 10:00

    Libi ( i ta barevna, ale tahle je asi preci jen lepsi) a ani mi nepripada pesimisticka, spis naopak, vzdyt vsechno roste a kvete :-)

  • Martin Kozák
    Martin Kozák
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 10:23
  • Martin Pospíšil MPosp
    Martin Pospíšil MPosp
    celkem 54 781 bodů
    |
    13.01.2004 10:34

    skvěle!

  • Hana Šárová 1
    Hana Šárová 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 11:33
  • Kubkogoral
    Kubkogoral
    celkem 1 481 bodů
    |
    13.01.2004 11:36
  • Tomáš Šimek
    Tomáš Šimek
    celkem 15 143 bodů
    |
    13.01.2004 11:42
  • Roman Zakopal
    Roman Zakopal
    celkem 15 566 bodů
    |
    13.01.2004 11:44

    Díky všem za komentáře...
    Ad Martin Tuček: být tam pohřbený by se mi líbilo také, ale zas až tak moc na to nespěchám :)
    Ad Alex Auer: na převod do ČB doporučuju plugin pro Photoshop - B&W PRO. S tím se dá nádherně čarovat...
    Ad David Skoumal: v zimě jsem tam nikdy nebyl, takže netuším. Ale musí to být nádhera... Všude okolo rozlehlé bílé pláně. Rozhodně okolí Moldavy stojí za návštěvu!
    Ad Erna Vesela: :-))

  • Foggia
    Foggia
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 11:55

    skvěle!

  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    13.01.2004 12:13

    pekne,ale volil by som sirsi zaber krajiny

  • Fotograf 33
    Fotograf 33
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 12:29
  • Qwert
    Qwert
    celkem 10 971 bodů
    |
    13.01.2004 12:43
  • radoz
    radoz
    celkem 53 321 bodů
    |
    13.01.2004 13:29
  • Ondrej Halan
    Ondrej Halan
    celkem 1 518 bodů
    |
    13.01.2004 13:49

    nadhera...ovela lepsie cb

  • Petr Lazar 1
    Petr Lazar 1
    celkem 7 186 bodů
    |
    13.01.2004 13:52
  • nick 1
    nick 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 15:54

    ....a my se tady honíme....

  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 16:13
  • Marek Fikera
    Marek Fikera
    celkem 4 104 bodů
    |
    13.01.2004 16:15

    Lepsi nez ta barevna! Jen skoda toho mista na stranach.

  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    13.01.2004 16:29
  • Libor Batěk
    Libor Batěk
    celkem 20 281 bodů
    |
    13.01.2004 17:09

    perfektni atmosfera!! u mne vede CB:-)

  • Jane
    Jane
    celkem 1 862 bodů
    |
    13.01.2004 17:26

    Chci se zeptat, kde to tam je, znám to tam dost dobře, ale o tomhle hřbitově nic nevím??

  • Jakub Těšitel
    Jakub Těšitel
    celkem 4 025 bodů
    |
    13.01.2004 18:20
  • mh 1
    mh 1
    celkem 2 872 bodů
    |
    13.01.2004 19:21

    krasa...

  • Roman Zakopal
    Roman Zakopal
    celkem 15 566 bodů
    |
    13.01.2004 19:28

    Ad Jana Zeithammerová: je to až úplně na konci Moldavy, u kostela. Od nádraží tak 4 km, jestli se nepletu, tak směrem na Jiřetín. Záchytný bod - poblíž je výborná hospoda U kohouta.

  • Vlasta Fišrová
    Vlasta Fišrová
    celkem 88 859 bodů
    |
    13.01.2004 19:59
  • Josef Kočí deda pepa
    Josef Kočí deda pepa
    celkem 1 101 bodů
    |
    13.01.2004 21:06
  • Rostislav Beran
    Rostislav Beran
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2004 21:26
  • Slava Slavik
    Slava Slavik
    celkem 17 693 bodů
    |
    13.01.2004 22:56
  • Petr Illek Kay
    Petr Illek Kay
    celkem 5 704 bodů
    |
    13.01.2004 23:18

    hodne pusobive...

  • vachap
    vachap
    celkem 0 bodů
    |
    14.01.2004 00:43
  • Pavel Sedlák
    Pavel Sedlák
    celkem 860 bodů
    |
    20.01.2004 21:49

    Tahle mně bere víc

  • Dino 1
    Dino 1
    celkem 24 bodů
    |
    20.01.2004 22:09
  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    23.01.2004 14:11

    Super! /Píšu si - do poznámek- Moldava.../

  • Lucie Bartová
    Lucie Bartová
    celkem 34 908 bodů
    |
    26.01.2004 10:59

    pocitově

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    04.02.2004 09:24
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    06.08.2004 06:14

    čb je podstatně lepší
    má super náladu,ta se u barevné vytrácí

  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    25.08.2004 20:59

    monochrom je mnohem lepsi, nez ta barevna. tohle ma atmosferu :)

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    30.12.2004 10:09
  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    05.05.2005 17:08
  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    30.04.2006 15:06

    týýý brdo..! 6++ za domovinu.. budu se tam muset podívat

  • Peter Kurtis JacQueS
    Peter Kurtis JacQueS
    celkem 39 373 bodů
    |
    30.04.2006 15:22

    paci sa mi to

  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    30.04.2006 15:58

    6+

  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    14.06.2006 20:28
  • Fotograf 126
    Fotograf 126
    celkem 0 bodů
    |
    30.07.2006 09:15

    Jako z westernu.

  • Petr Jelinek
    Petr Jelinek
    celkem 14 230 bodů
    |
    31.07.2006 08:43

    +

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    11.08.2006 17:08
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    04.09.2006 13:07
  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    22.04.2007 15:53
  • Fotograf 271
    Fotograf 271
    celkem 896 bodů
    |
    26.06.2007 10:48
  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    25.07.2007 21:44
  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    25.07.2007 21:51
  • Dušan Třeťák
    Dušan Třeťák
    celkem 16 519 bodů
    |
    02.12.2007 00:00
  • Jakub Machálek
    Jakub Machálek
    celkem 6 013 bodů
    |
    24.12.2007 00:05
  • ellie
    ellie
    celkem 0 bodů
    |
    24.12.2007 00:52
  • Marcel Mačinga
    Marcel Mačinga
    celkem 2 903 bodů
    |
    07.03.2008 11:31
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    07.03.2008 12:02

    paradne :P

  • Jaroš Ján
    Jaroš Ján
    celkem 120 017 bodů
    |
    09.03.2008 09:11
  • René Kováčik
    René Kováčik
    celkem 10 911 bodů
    |
    09.03.2008 09:41
  • Jiří Krček
    Jiří Krček
    celkem 9 338 bodů
    |
    18.06.2008 18:39
  • tekooman
    tekooman
    celkem 18 714 bodů
    |
    02.01.2009 18:03

Další informace

Vloženo: 12. 1. 2004
Album: Zmizelé Sudety
Zobrazeno: 279 x
Fotoaparát: HP PhotoSmart C618

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • krajina 68026x

Další fotky autora

  • ... noční express ...
  • Krajiny vnitřní a vnější
  • Zašív
  • Most II.
  • Schodiště
  • Suchopýr pochvatý
  • Praha hl. n.
  • Most
  • Klenba
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Polní cestou
  • ...tak jde život.....
  • Oravská senoseč
  • ....Skalní brána....
  • ***
  • Podzim v plném proudu
  • Po dešti
  • Útesy
  • Máky  Banál, brutál, army, noár
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.