• Jindřich Dvořák
    Jindřich Dvořák
    23.04.2010 09:16

    Možná to chtělo se trochu víc rozepsat, na druhé straně - člověk si utvoří názor podle fotografií. Chromatická vada je na některých snímcích docela značná (zkušenost), ale většinou stačí změnit ohnisko nebo úhel záběru a naprosto zmizí. Horší je to s mydlením detailů v jpg (což se možná dá řešit změnou nastavení, ale zatím jsem na to nepřišel), na druhé straně na výtiscích do A4 je to docela v pohodě a pokud ne, lze fotit do RAW. Rychlost sériového snímámí je tak tak dostatečná, možnosti nastavení neuvěřitelně široké, zámek expozice výborný. Není problém s fotkami 800 ISO, což je proti ostatním kompaktům obrovská výhoda. A ta ergonomie, prostě bezkonkurenční... Zrcadlovka to jistě není, ale za 2/3 až polovinu ceny základního kitu si člověk užije hodně zábavy. Pořídil jsem si, zatím nelituju.

  • Jiří Novotný 1
    Jiří Novotný 1
    17.05.2010 11:08

    Vlastnil jsem kdysi Fuji S7000 a od té doby nedám na ultrazoomy a kompakty od Fuji dopustit.
    Díky poměrně vekému chipu EXR se S200EXR kvalitou fotek přibližuje k nejlacinějším zrcadlovkám. Prodejci budou muset vyladit cenu, protože nejlacinější kit Sony A230 je za 8 900 Kč. Díky za recenci.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse