Digitální zrcadlovka Nikon D3S - seznámení

  • Josef Auguste
    Josef Auguste
    25.01.2010 12:41

    ta citlivost je fakt paráda. když si vezmu že při ISO 1600 je ten šum ještě neznatelný, tak to snad můžu fotit za šera bez stabilizátoru i s nižší světelností snad i formule na okruhu..

  • David Lukáš 1
    David Lukáš 1
    25.01.2010 18:39

    Díky Nikonu za to, že nabízí i cestu nehnat se za zbytečným rozlišením, ale naopak za kvalitou obrazu při vysokém ISO. Osobně toho využiji daleko víc. Už u D700jsem u vytržení z nízkého šumu, tohle je ještě o kousek dál...

  • To Shi
    To Shi
    27.01.2010 19:07

    Mít tak na něj, neváhal bych ani vteřinu. D300 jsem si pořizoval kvůli potřebě fotit pohybující se postavy za hodně slabého osvětlení, jaké panuje v divadle při baletních představeních. D3S by asi na celý život vyřešila mé potřeby.

  • Jaromír Kadeřábek
    Jaromír Kadeřábek
    28.01.2010 13:17

    Je to vážně mašinka,moc se mi líbí:-)

  • Jaroslav Tvrdy
    Jaroslav Tvrdy
    02.02.2010 23:54

    jj taky delam s D700 a jsem nadsen, tohle je jeste o kus dal ... nadhera pro profiky ... a taky umi ruzne formaty (rozmery), tedy fotky lze poslat primo do redakce, podle potrebnych formatu, netreba jiz orezavat ;-))

  • Alladin
    Alladin
    08.02.2010 13:33

    Mno, to vysoky ISO je mazec (v techto podminkach, to by se mi taky libilo). Mam Canon, ale pristup Nikonu se mi teda zvlast za posledni rok dva libi vic. :(

    Zajimaly by me fotky za horsich svetelnych podminek (sportovni hala atd.). Jinymi slovy prostredi, kde by clovek realne tak vysoke ISO potreboval a pouzil, coz tato situace neni. Proc fotit na ISO 6400/12800 s casem kratsim nez 1/800 kde mi staci 1/100, tady bych ve skutecnosti pouzil ISO nizsi. Nemate nejake takove testovaci snimky?

  • Petr Pazdera
    Petr Pazdera
    15.02.2010 21:35

    Ahoj Michale, ještě bych zmínil:Praktická je také nová funkce "Tichá expozice" umožňující fotografovi snížit hluk vydávaný přístrojem při návratu zrcadla do spodní polohy. Tento režim je vhodný pro fotografování zvířat a za dalších situací, ve kterých mohou zvuky fotoaparátu rušit fotografovaný objekt.

    Vylepšena byla také známá funkce Active D-Lighting: v nabídce je pět volitelných nastavení. Kromě nového nastavení "Automaticky" mají uživatelé k dispozici čtyři manuální předvolby (Velmi vysoký, Vysoký, Normální a Nízký).

  • Tomáš Hrubý
    Tomáš Hrubý
    18.02.2010 09:45

    Docela stojí za přečtení a zamyšlení závěrečný komentář v recenzi na Dpreview - http://www.dpreview.com/reviews/nikond3s/page33.asp ... Chce to opravdu přečíst textovozu část, ne pouze "body a odrážky" :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse