Podle mého názoru je Z450 o hodně velký kus před svým bráškou - Z450 použitelné ISO 400 (porovnejte fotky náměstí), stabilizace, lepší světelnost, širší ohnisko, subjektivně větší hloubka obrazu).
Je jen škoda, že oproti předchůdci Z400 nezlepšili parametry HD videa (pořád jen 24 snímků), které bude nejspíš pořád trochu trhané.
Podle mého názoru je Z450 o hodně velký kus před svým bráškou - Z450 použitelné ISO 400 (porovnejte fotky náměstí), stabilizace, lepší světelnost, širší ohnisko, subjektivně větší hloubka obrazu).
Je jen škoda, že oproti předchůdci Z400 nezlepšili parametry HD videa (pořád jen 24 snímků), které bude nejspíš pořád trochu trhané.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).