Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Tak jsem si ho už taky pořídil, ale zatím z toho nemám úplně dobrý pocit. Zdá se mi že na většině fotek je trochu rozmazaný pravý a levý okraj. Je to normální?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).
Tak jsem si ho už taky pořídil, ale zatím z toho nemám úplně dobrý pocit. Zdá se mi že na většině fotek je trochu rozmazaný pravý a levý okraj. Je to normální?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).