• Vítězslav Žurek
    Vítězslav Žurek
    31.01.2010 00:16

    Tak jsem si ho už taky pořídil, ale zatím z toho nemám úplně dobrý pocit. Zdá se mi že na většině fotek je trochu rozmazaný pravý a levý okraj. Je to normální?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse