Hodnocení tématu: "Můj dům, můj hrad"

  • Radek Burda
    Radek Burda
    23.03.2009 09:43

    Zajimave.. mnozi si z toho vzali jen to "muj dum", nekteri ani to ne.

    Z cele zaplavy fotek mi zbyly jen dve, ktere jdou po smyslu vyroku "Muj dum, muj hrad" a nejak se s nim zajimave potykaji:

    holub slecny Sofieee
    a
    Alone apart.

    a kdyz vezmeme navod, podle nehoz to melo byti potykani se s clovecinou... tak mame jen jednu fotku.

    Tak nevim.

    Jedina fotka z tohoto tak jednoducheho tematu? Nu, hlavne, ze se tu v galerii skorpime, kdo je vetsi blbec. A prace zadna. Hlavne, ze nam to cvaka.

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    23.03.2009 20:01

    Radku je to jak ve všem někdo se snaží někdo hledá někdo ne, mně přijde tahle rubrika jako jedna z mála která zde má ještě nějaký smysl.

  • Radek Burda
    Radek Burda
    23.03.2009 20:13

    proboha :-)
    RUBRIKA SMYSL MA! NESKUTECNE MA SMYSL, protoze da moznost nahlednout na fotky nekym, kdo neni "z party" a kdo ma nejaky prehled a rozhled a stoji kdyz ne "nad", tak alespon urcite "mimo"...

    Ale nikdo toho nevyuziva, o cemz svedci treba tato absence diskuse.. a to je ten prusvih....

    a navic, kdyz uz vyuzije, tak ani nedodrzi radne tema.

    Je mi smutno, kdyz ctu ty putky a diskuse v galerii, kdyz se prohrabuji tim vytahovanim se a shazovanim... a pak se podivam sem.

    Mistri sveta, co ukazuji skok do dalky o delce deseti metru, ale nedovedou si ty tretry ani zavazat.

    Sami jsme se pasovali do ovci, ktere jsou jen dobre na vlnu a jinak se s nimi nemazat.

  • František Zemek
    František Zemek
    23.03.2009 23:17

    Alone apart
    Gratuluju DOBRÁ ROBOTA
    Crochtám,slintám,vrním blahem. Fakt dobré.
    Autorovi kladu své mašiny k nohám.

    Kdekdo fotá
    jak sa má
    a jak sa sluší
    čeče
    našels klůče k duši
    ZF

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    24.03.2009 05:55

    Takhle tomu rozumím a chápu.

  • vypelichané hovno
    vypelichané hovno
    24.03.2009 12:43

    ooh dekuji za kritiku ((:

  • vypelichané hovno
    vypelichané hovno
    24.03.2009 12:46

    a tobe teez Frantisku ((:

  • jana sedlakova
    jana sedlakova
    29.03.2009 19:34

    Dúfam, že túto rubriku nechcete zrušiť. Áno, máte pravdu nie vždy sa tu nájdu fotografie priamo šité na danú tému, ale cením si to, že tie fotografie aspoň dorazia na hodnotenie. Kde sú tie,,slávne mená,, so 7-hodnotením. Snáď si ich autori nemyslia,že sú fakt tak ,,dobrý,, alebo sa boja nezávislej kritiky. Celú galériu by som založila na takomto princípe, alebo aspoň zrušte mená k fotografiám, zvýšila by sa úroveň. ďakujem za každé jedno hodnotenie ak kritiku. A verím, že ešte dlho budem môcť prispevať k daným témam.

  • Petr Beranek 1
    Petr Beranek 1
    01.04.2009 17:07

    Muj dojem je, ze fotografie kocoura hoviciho si ve svem kosiku 100% splnuje vyznam - muj dum, muj hrad kdezto naprosta vetsina ostatnich fotografii toto nenaplnuje ani zdaleka. Vyznam tohoto rceni prece je - moje obydli, kde ja jsem panem. Nemusi se jednat o cloveka, ani primo o dum.

    Pokud se melo jednat o fotografie vlastniho domu, nazval bych to uplne jinak - Muj dum (bez hradu)

    V tomto pripade byl dle meho nazoru zvolen nazev tak, ze jeho vyznam je rozdilny nez autor zamera - a autori fotografii kteri splnili vyznam rceni, ale jiz ne podminky autora byly ne vlastni vinou vyrazeni.

  • Radek Burda
    Radek Burda
    01.04.2009 17:49

    Rekl jste to spravne: kote HOVICI si ve svem kosiku

    ... Vite, to prislovi - jste-li tatar, omlouvam se, nemusite chapat jazykove nuance - totiz JASNE hovori

    o PYSE na svuj HRAD.
    ----------------------------
    Kote v kosiku je lapsus. Navic obrazova banalita.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse