Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Já moc děkuji! Témata byly prostě super. Mrzí mě, že jsem nemohla být na předávaní, ale aspoň to bylo velmi milé překvapení.
"Já moc děkuji! Témata byly prostě super. Mrzí mě, že jsem nemohla být na..." - zobrazit celý komentář
Moc gratuluji Lenko.
"Moc gratuluji Lenko...." - zobrazit celý komentář
Děkuji a teda v Praze 25.11.
Gratulace vítězům.
Můžu názor? Jako dobrý, ale co je na tom kromě místa konání šumavského? Šumavu jsem neucítil ani z jedné fotky, klidně šly udělat v Golčově Jeníkově.
Fotomaraton byl prima (byl jsem poprvé) Byl jsem solo.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).
Já moc děkuji! Témata byly prostě super. Mrzí mě, že jsem nemohla být na předávaní, ale aspoň to bylo velmi milé překvapení.
"Já moc děkuji! Témata byly prostě super. Mrzí mě, že jsem nemohla být na..." - zobrazit celý komentář
Moc gratuluji Lenko.
"Moc gratuluji Lenko...." - zobrazit celý komentář
Děkuji a teda v Praze 25.11.
Gratulace vítězům.
Můžu názor? Jako dobrý, ale co je na tom kromě místa konání šumavského? Šumavu jsem neucítil ani z jedné fotky, klidně šly udělat v Golčově Jeníkově.
Fotomaraton byl prima (byl jsem poprvé) Byl jsem solo.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).