Hodnocení „S tebou mne baví svět“.

  • Radek Burda
    Radek Burda
    20.02.2008 21:59

    zajimave povidani.

    mozna nejzajimavejsi na nem je uvaha, ktera by mela byt zduraznena ci snad dokonce na tomto serveru vytesana jako motto.

    U fotek je nutne premyslet, vzdelavat se.

    snad si tento clanek precte co nejvice lidi, kteri o nem budou premyslet.

  • monkeyman
    monkeyman
    21.02.2008 06:26

    maximalna spokojnost s objektivnym hodnotenim!!! myslim ze velmi odborne napisany clanok resp. hodnotenie sutaznych fotografii. pripomienky su vecne, strucne, konstruktivne a hlavne nezujate. velmi rad by som uvital takyto rozbor fotiek na strankach FA ovela castejsie. neplanuje autor z casu na cas rozobrat napriklad fotky z TOPu FA? velmi by ma zaujimal nazor nezaujateho odbornika na vyber toho najlepsieho z FA. myslim ze by to nemuselo byt nezujimave citanie a vela ludom by sa mohli rozsirit obzory vnimania fotografie. monkeyman

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    21.02.2008 07:15

    Ano, takováto hodnocení čtu rád, dá mi to více než 1000 rádoby výborných fotografií v galerii. Díky za tyto články

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    21.02.2008 08:44

    Takisto ďakujem za zhodnotenie fotografií na danú tému.
    monkeyman mám dobrý nápad, ale myslím, že čas je vzácny, a je to tým pádom nereálne :)

  • Radek Burda
    Radek Burda
    21.02.2008 11:05

    mimochodem...vite, co je nejstrasnejsi....??

    Ty stale stejna jmena zde v komentarich.

    A pritom by to mel byt HLAVNE clanek pro ty, kteri tak rad davaji sestky...

    doufejme, ze jsou alespon mlcicimi ctenari... doufejme... DOPRDELE... doufejme.

  • JT
    JT
    21.02.2008 11:12

    kvalita (hodnotenia) sa stale drzi vysoko..vyborne

  • Dream
    Dream
    21.02.2008 21:17

    Velmi cenné informace. Děkuji!

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    22.02.2008 09:58

    Ono by fakt nebylo od věci kdyby fundovaná osoba okomentovala vždy nějakou fotku z galerie která je publikem přeceněnná nebo naopak nedoceněná. Komenty fundovaného člověka by však museli být "vidět" aby si jich všiml i ten nejrychlejší bodometčík. Třeba by mohla přibýt sekce "komentáře odborníků". Též nevěřím že sem zavítají uživatelé z galerie, páč se mi zdá že o okolním světě FA.cz nemají ani páru.

  • Ira 1
    Ira 1
    22.02.2008 19:22

    I já hodnotím článek jako pozitivní a byla bych také pro,aby v galerii byly fotky občas hodnoceny odborníky.Jde mi hlavně o to,řící k fotce kriticky její nedostatky,aby se člověk neustále vylepšoval.Vždyť kolikrát můžu dělat tu samou chybu a pokud mě na ní nikdo neupozorní,můžu jí dělat pořád.I my začínající se přeci chceme zapojovat do soutěží i posílat fotky do galerií.Vždyť chybami se člověk učí.Děkuji za článek,víc takových.

  • Xuli
    Xuli
    25.02.2008 16:11

    Dobre hodnotenie a kvalitne informacie. Super

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse