Již nelze opravit text v komentářích...?

  • 18.02.2023 19:19
  • Marie
  • 9
  • Marie
    Marie
    Autor
    18.02.2023 19:19

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli vám to také nefunguje jako mne, nebo je to nějaká změna? U čerstvých komentářů... až do včerejšího dne ... jsem mohla opravit svůj text - komentář - u fotografie i jinde... po kliknutí na tři tečky v pravé straně fotky se mi zobrazovalo : Reagovat, Nahlásit, Upravit. Nyní tam ta možnost Upravit již není. Chtěla jsem tímto způsobem ( jak jsem byla dříve zvyklá ) Upravit překlep v komentáři u jedné fotografie. No již bohužel nelze - dříve to pár dnů bylo možné. Díky za odpověď.

  • Petr52
    Petr52
    18.02.2023 19:30
    Reaguje na Marie 18.02.2023 19:19:

    "Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli vám to také nefunguje jako mne, nebo je..." - zobrazit celý komentář

    I já mám tento problém.

  • E.B.E
    E.B.E
    19.02.2023 11:26
    Reaguje na Marie 18.02.2023 19:19:

    "Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli vám to také nefunguje jako mne, nebo je..." - zobrazit celý komentář

    Nevidím žádný problém. Zato mi přijde, že i zdejší text jsi upravovala bez problémů. Takže nerozumím otázce. Každopádně na "opravu" textu je jen určitý čas. Nejdou opravovat týden starý texty, na něž bylo i reagováno. Ale to není žádná novinka a ani nechápu, proč by to jít mělo. Překlep opravíš hned a nevhodný výrok nemá smysl měnit po tom, co už byl vyřčen a "všichni ho slyšeli"

  • Marie
    Marie
    Autor
    19.02.2023 12:37

    Ano, zdejší text mi opravit - upravit - šel. Nejsem tu nováčkem, takže vím, že po delší době u fotografií opravit text již nelze. Ale včera mi nešel opravit hned po napsání. Zkoušela jsem několikrát. No dnes... už je všechno v pořádku ... jak jsem zkusila a opravit by to v pohodě šlo. Mne jen zajímalo, jestli to není nějaká novinka, která se týče zrušení těch oprav. Abych to stále nezkoušela dokola. Děkuji.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    19.02.2023 18:27

    Žádná novinka ohledně oprav zpráv se nekonala. Snad vše již funguje v pořádku.

  • Marie
    Marie
    Autor
    19.02.2023 20:58
    Reaguje na Adam Švarc 19.02.2023 18:27:

    "Žádná novinka ohledně oprav zpráv se nekonala. Snad vše již funguje v..." - zobrazit celý komentář

    Ano, dnes je to již v pohodě.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    20.02.2023 00:25
    Reaguje na Adam Švarc 19.02.2023 18:27:

    "Žádná novinka ohledně oprav zpráv se nekonala. Snad vše již funguje v..." - zobrazit celý komentář

    Já se tedy taky přidám a zeptám se. Nešlo by nějak, právě tohle vypnout, pokud už někdo na příspěvek odpověděl?
    Stává se mi, že po mé odpovědi, se původní příspěvek od základu změní a přepíše, následující odpověď pak nedává smysl a člověk si připadá jako blbec.

  • E.B.E
    E.B.E
    20.02.2023 10:34
    Reaguje na Míla Vildová 20.02.2023 00:25:

    "Já se tedy taky přidám a zeptám se. Nešlo by nějak, právě tohle vypnout,..." - zobrazit celý komentář

    ...to je to , o čem už jsem psal: Proč by měl člověk měnit komentář po několika dnech ? Za mě i ten překlep se dá pochopit, ale změna kontextu je nesmyslná. A jak se říká: Co je psáno, to je dáno

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    21.02.2023 02:01

    On se Romane často mění po minutách, hned po odpovědi, která se nehodí. Proto by bylo fajn, aby už od chvíle kdy někdo na komentář odpoví, už to prostě nešlo měnit.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse