Jsou tam některé i pěkné fotky ale maratón? Již Komenský kdysi dávno řekl že všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest. Totéž pak platí i o umělecké činnosti jakou je fotografování. Takový fotomaratón může tak jedině posloužit k tréninku pro paparazzi aby tak mohli co nejrychleji vyfotit své vybrané oběti a za vydělané peníze si pak zajít na oběd a na pivo.
Moc dobře udělaná akce, šikovní jsou všichni- Já osobně bych dala první místo Jirkovi Studentovi, líbil se mi úplně nejvíc.
Jsou tam některé i pěkné fotky ale maratón? Již Komenský kdysi dávno řekl že všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest. Totéž pak platí i o umělecké činnosti jakou je fotografování. Takový fotomaratón může tak jedině posloužit k tréninku pro paparazzi aby tak mohli co nejrychleji vyfotit své vybrané oběti a za vydělané peníze si pak zajít na oběd a na pivo.
VÝBORNÁ AKCE :-)
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).