Téma dne "SILUETA" / čtvrtek 7.7.22

  • drapka
    drapka
    12.07.2022 16:36

    Hezký den přeji a moc moc děkuju za vaše hodnocení, ....a gratuluji BFlmPsVz65-ovi a Vaškovi za krásná umístění a i všem ostatním,.... sešlo se tady mnoho krásných fotek. Téma bylo super, myslela jsem, že hřebík zaujme a nakonec to byla tráva :-))), .....vítězství mě opravdu překvapilo. Budu se snažit, vymyslet co nejdříve nové téma, mějte se zatím fajn a užívejte sluníčka, ....a ještě jednou díky, brzy se ozvu :-), Monika.

  • páleníček
    páleníček
    12.07.2022 17:04

    Další díl nekonečného seriálu je za námi, díky bohu - hlavní hrdina nezemřel, naopak se obsazení trošku rozrostlo a sledovat "vývoj utkání" a "taktiku střídačky" nebylo ztrátou času. Blahopřání vítězům za, přinejmenším, pohledný výkon a díky nám všem ostatním, že jsme hrdě hráli fér hru. Věřím, že příští - letní - téma bude přitažlivé pro co největší počet soutěžících. Standa

  • Festa
    Festa
    12.07.2022 17:57

    Ze třetího místa gratuluji všem okolo, vpravo i vlevo.
    A vyzývám další zájemce k účasti v TéDé, ruku v ruce s pravidly.
    Daně-K za téma a vyhodnocení patří dík.
    Vašek FESTA

  • BFlmPsVz65
    BFlmPsVz65
    12.07.2022 20:04

    Děkuji moc za ohodnocení a gratulace vlevo a vpravo ( to je vtipné ) jak píše Festa...
    :-))))

  • Paveljan
    Paveljan
    13.07.2022 19:44

    Blahopřeji všem na bedně i ostatním ke krásným fotkám a těším se na nové téma.

  • drapka
    drapka
    14.07.2022 19:08

    Hezký večer, nové téma dalšího TD jsem už v úterý zaslala do redakce, ale zatím se nezveřejnilo, tak vkládám i sem, Monika.
    ----------------------------------------------------------------------
    Jsou sice prázdniny, ale mě napadlo se tak trochu vrátit do školních lavic a vzpomenout si na trochu té češtiny J. Vyhlašuji Téma dne „Vyjmenované slovo po M“ a to ve čtvrtek 04.08.2022. Zkuste si trochu osvěžit paměť a vystřihnout si jen tak z hlavy vyjmenovaná slova J))…..každý z nás ví, kde jaké i –y se píše, to je jasné a vyjmenovaná slova jsme se učili jako básničku, to se nedá zapomenout. Snad to bude pro vás zábava, samozřejmě k daným vyjmenovaným slovům patří i slova příbuzná, ....stačí se jen koukat kolem sebe. Těším se na všechny zúčastněné a na vaše bezva fotky a přeji všem krásné léto J, Monika.

  • páleníček
    páleníček
    15.07.2022 08:23

    Tedy - pořádně široké téma, utíkal jsem se podívat, kolik těch vyjmenovaných (zejména nových) slov dnes je. Díky - hezké!

  • Festa
    Festa
    15.07.2022 17:11
    Reaguje na páleníček 15.07.2022 08:23:

    "Tedy - pořádně široké téma, utíkal jsem se podívat, kolik těch..." - zobrazit celý komentář

    O to větší je to výzva. .-))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse