Téma dne "VODOJEM" - čtvrtek 2. 6.

• páleníček
    páleníček
    08.06.2022 17:47
    Reaguje na Karla Milcová 08.06.2022 16:28:

"Gratuluji vítězce i ostatním na bedně. Bylo to hezké téma, trochu jsme si..." - zobrazit celý komentář

Děkuji za kontrolní součet a upozornění - chybka se vloudila tím, že jsem v tabulce Tomavovi upřel jeden obrázek, právě ten s bodováním. Dost jsem se divil, že by právě on zapomněl bodovat - tak se mu a Vám všem omlouvám.
    Pozn.: - vzhledem k tomu, že mi po třech minutách provozu internetu tento padá, je to adrenalin to rychle sepsat a odeslat - když se něco ()kazí, tak v tom nejhorším čase
    Standa

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.06.2022 18:02
    Reaguje na páleníček 08.06.2022 17:47:

"Děkuji za kontrolní součet a upozornění - chybka se vloudila tím, že jsem v..." - zobrazit celý komentář

Fajn, já to počítám vždycky a mám na to již systém. Ale stejně to bylo s tvým tématem pěkné, dík! K.

• Tomava
    Tomava
    08.06.2022 21:35

Blahopřeji Daně-K a digobrazovi k vítězství a Standovi musím poděkovat za jiné, ale velmi zajímavé téma, které mě vyhnalo z mého pohodlí ven mezi lidi - a nelituji toho. Bylo to velmi poučné a kromě fotografování bylo také nutné se porozhlédnout, kde jaké vodní zařízení máme. Moc se mi to líbilo (škoda že nás bylo málo). Už se těším na nové téma. Tom

• Dana-K
    Dana-K
    09.06.2022 11:18

Ahoj, děkuji za gratulace - mám z toho opravdu radost. Dovoluji si oznámit, že jsem administrátorovi poslala nové téma, snad se bude líbit a 7. července budeme zvědavě očekávat. S úsměvem - Dana

• Marie
    Marie
    09.06.2022 17:27
    Reaguje na Dana-K 09.06.2022 11:18:

"Ahoj, děkuji za gratulace - mám z toho opravdu radost. Dovoluji si oznámit,..." - zobrazit celý komentář

Hmmm - SILUETA - to bude zase zajímavé. Je fakt, že pro mne asi pěkně tvrdý oříšek... jelikož jsem nikdy žádnou siluetu nefotila. No, zkusit se má všechno. Díky. :-)

• Festa
    Festa
    09.06.2022 18:47
    Reaguje na Dana-K 09.06.2022 11:18:

"Ahoj, děkuji za gratulace - mám z toho opravdu radost. Dovoluji si oznámit,..." - zobrazit celý komentář

Ahoj, nechci napomínat, ale k zaslanému tématu má být přiložena i fotka s tématem.
    Ta může být i staršího data, jako inspirace. :-)
    Vašek
    (asi si toho v redakci nevšimli?) :-)) Zdravím redakci. V

• Dana-K
    Dana-K
    09.06.2022 18:54
    Reaguje na Festa 09.06.2022 18:47:

"Ahoj, nechci napomínat, ale k zaslanému tématu má být přiložena i fotka s..." - zobrazit celý komentář

Jojoo - obrázek již odputoval, první odeslání mailu s tématem a obrázkem se mi vrátilo, druhý pokus vyšel, ale bez obrázku - je napraveno. Dana

• Festa
    Festa
    09.06.2022 19:01
    Reaguje na Dana-K 09.06.2022 18:54:

"Jojoo - obrázek již odputoval, první odeslání mailu s tématem a obrázkem se..." - zobrazit celý komentář

Fajn. V :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse